Jihočeský kraj spustí 15. ledna 2021 bezplatnou telefonickou linku pro seniory
Rubrika: Covid 19
15. ledna 2021


Jihočeský kraj spustí v pátek 15. ledna 2021 bezplatnou telefonickou linku pro seniory, která bude poskytovat informace o očkování proti onemocnění covid-19.

Pracovníci linky zájemcům pomohou s vyplněním registračního formuláře, výběrem očkovacího centra a objednáním termínu vakcinace. Telefonní číslo 800 100 450 bude v provozu v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hod.

Při registraci budou muset senioři operátorovi sdělit své jméno a příjmení, zdravotní pojišťovnu, rodné číslo, bydliště, zdravotní stav a očkovací centrum, kde by se chtěli nechat očkovat. Pokud si dotyčný nebude jistý, zda je pro něj vakcinace vhodná, měl by se poradit se svým praktickým lékařem.
Centrální rezervační systém pro očkování proti koronaviru bude fungovat od 15. ledna, ale zatím jen pro občany starší 80 let. Pro ostatní bude fungovat od začátku února.

Provoz informační linky může být v případě mimořádného zájmu rozšířen. Pro aktuální informace sledujte webové stránky Jihočeského kraje.
  Zpět na předchozí stránku
Zobrazit všechny zprávy rubriky:
Covid 19

logo EU logo MMR

Kalendář akcíZOBRAZIT

Mapová aplikace našeho města (Mapotip)

logo-munipolis


logo-jihostroj logo-engel logo-eon logo-sdh-velesin logo-pratelevelesina logo-hradynamalsi logo-cevak logo-pomalsi logo-maspomalsi logo-sosvel logo-koupaliste