Prohlášení o přístupnosti


Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky.


Webové stránky města Velešín jsou vytvořeny podle specifikace XHTML 1.0 a dodržují syntaktickou i sémantickou správnost. Velikost písma je definovaná v relativních jednotkách, a je tak možné ji pohodlně pomocí nastavení prohlížeče zvětšovat i zmenšovat.Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě.Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Reader.
  • DOCX, XLSX, PPTX - otevřené formáty společnosti Microsoft, jež lze otevřít ve většině alternativních editorech a zároveň k nim firma poskytuje volně ke stažení prohlížeče (viz. níže - prohlížeče Microsoft).
  • DOC, XLS, PPT - společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče (viz. níže - prohlížeče Microsoft).
  • RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.
  • ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které tento formát dekomprimují.

Prohlížeče Microsoft ke stažení:Kontakt na správce webu

pro řešení technických záležitostí, nikoli obsahových - týkající se této webové prezentace


E-mail: webmaster@velesin.cz
logo EU logo MMR

Kalendář akcíZOBRAZIT

Mapová aplikace našeho města (Mapotip)

logo-munipolis


logo-jihostroj logo-engel logo-eon logo-sdh-velesin logo-pratelevelesina logo-hradynamalsi logo-cevak logo-pomalsi logo-maspomalsi logo-sosvel logo-koupaliste