Seniorpas a rodinné pasy
Rubrika: Ostatní
17. ledna 2020


SENIOR PAS

Senior pas je projekt, který podporuje občany nad 50 let a více. Účast na projektu a využívání slev je pro seniory díky podpoře Jihočeského kraje bezplatná. Slevy a výhody mohou využít napříč celou Českou republikou, na Slovensku a také v Rakousku podle zapojených poskytovatelů. Projekt senior pas je ucelený systém slev na výrobky a služby poskytované držitelům karet Senior Pas. Senior pasy přináší celoroční slevy v rozsahu 5 – 50%, doplněné navíc o sezónní a bonusové slevy v oblastech: zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy. Hlavní myšlenkou tohoto projektu je prostřednictvím výhod a slev umožnit seniorům smysluplné trávení volného času, ale i sbližování generací.

Karta Senior Pas je nepřenosná, platná pouze pro svého držitele (registrace jednotlivce). Registrace párů a rodin není možná. O kartu pro svého seniora mohou požádat i jeho blízcí (partner, rodina, přátelé…). Karta je zájemcům vydávána zdarma.

Projekt Senior Pas pro občany/seniory jihočeského kraje připravil a finančně podpořil Jihočeský kraj. Realizátorem je Sun Drive Communications, s.r.o., Brno.

Více informací na www.seniorpasy.cz


RODINNÉ PASY

Projekt Rodinné pasy je založen na systému poskytování slev rodinám z Jihočeského kraje s alespoň jedním dítětem do 18ti let věku, včetně rodin neúplných, náhradních či rodin tvořených partnerským svazkem. Účast na projektu a využívání slev je pro rodiny díky podpoře Jihočeského kraje bezplatná a slevy mohou využít napříč celou Českou republikou podle zapojených poskytovatelů. Slevy je možné využívat na produkty i služby z oblasti kultury, cestovního ruchu, stravování, zdravotnictví apod. Hlavní myšlenkou tohoto projektu je prostřednictvím výhod a slev umožnit rodinám větší zapojení do kulturních, sportovních, zábavních a dalších aktivit, které jinak mohou být pro rodiny finančně náročné.

Projekt Rodinné Pasy pro občany Jihočeského kraje připravil a finančně podpořil Jihočeský kraj. Realizátorem je Sun Drive Communications, s.r.o., Brno.

Více informací na www.rodinnepasy.cz


  Zpět na předchozí stránku
Zobrazit všechny zprávy rubriky:
Ostatní

logo EU logo MMR

Kalendář akcíZOBRAZIT

Mapová aplikace našeho města (Mapotip)

logo-munipolis


logo-jihostroj logo-engel logo-eon logo-sdh-velesin logo-pratelevelesina logo-hradynamalsi logo-cevak logo-pomalsi logo-maspomalsi logo-sosvel logo-koupaliste