Podnikání
Firmy a provozovny
internet a www


AAA | FIKTOS.CZ | ZZZ (řešení od A do Z) - programování a grafický design na míru

Ing. Lukáš Fiala
Sídliště 506, Velešín 382 32
kontakt: Ing. Lukáš Fiala
mobil: +420 777 577 647
e-mail: lukas.fiala@fiktos.cz
www.fiktos.cz

Provozní doba: Dle potřeb zákazníka. Kontakt pomocí formuláře na webových stránkách, telefonicky nebo pomocí E-mailu

Popis činnosti:
Tvorba internetových a intranetových aplikací na míru - CRM systémy, elektronické obchody, CMS redakční systémy, atd. Příprava HTML a FLASH webových prezentací dle dodané grafiky (grafiku je možné nechat připravit i u nás). Příprava reklamních bannerů, log a grafických manuálů firem. SEO optimalizace. Návrh a realizace SQL databází.
AAGNETH provider

Internet & výpočetní technika
Náměstí J.V.Kamarýta 143, Velešín 382 32
kontakt: Jan Kanděra
tel. 389 60 20 50
mobil: 774 992 552
e-mail: internet@aagneth.cz
www.aagneth.cz

Provozní doba: Pondělí - Pátek: 9:00 - 17:00, Sobota: 9:00 - 11:00 , Po telefonické dohodě nás zastihnete i mimo běžnou otevírací dobu.

Popis činnosti:
Poskytujeme vysokorychlostní bezdrátové a kabelové připojení k síti Internet již od 150 Kč za měsíc. Z našich tarifů lze vybrat od nejlevnějších připojení až po velmi rychlé a luxusní služby. Nabízíme počítačové sestavy, značkové notebooky, tiskárny, monitory, prodej a montáž počítačových komponent, příslušenství a spotřebního materiálu. To vše i na splátky. Provádíme komplexní služby v oblasti servisu výpočetní techniky. Poradíme Vám, jak nejvýhodněji rozšířit či zrychlit starší počítač. Odvirujeme a ochráníme Váš počítač proti virům a ostatním nákazám. Navrhneme a vybudujeme strukturovanou kabeláž nebo bezdrátovou síť u Vás doma i ve firmě. Nabízíme možnost levnějšího volání prostřednictvím technologie VoIP. Díky této technologii si můžete ponechat Váš stávající telefon, ale odpadá měsíční paušál za pronájem pevné linky. Telefonování se výrazně zlevní, jak v rámci tuzemské sítě, tak ještě výrazněji při telefonování do zahraničí.
Grafické studio www.fiktos.cz

Ing. Lukáš Fiala
Sídliště 506, Velešín 382 32
kontakt: Ing. Lukáš Fiala
mobil: +420 777 577 647
e-mail: info@fiktos.cz
www.fiktos.cz

Provozní doba: dle potřeb zákazníka. Domluva telefonicky nebo pomocí E-mailu

Popis činnosti:
Tvorba webových prezentací, elektronických obchodů, grafické zpracování letáků, reklamních sdělení, návrh a implementace webových aplikací, optimalizace pro vyhledávače atd.
MARANES.cz - tvorba internetových stránek na míru

Sídliště 466, Velešín 382 32
kontakt: Jiří Mareš
mobil: +420 723 917 354
e-mail: info@maranes.cz
www.maranes.cz

Provozní doba: dle potřeb zákazníka

Popis činnosti:
Vytváříme internetové stránky pro podnikatele a firmy nejen z Velešína, ale i okolních měst. Navrhneme vám moderní vzhled vaší internetové prezentace, včetně kreativního loga a přívětivého designu, ať už se jedná o jednoduché webové stránky nebo rozsáhlý portál spravovaný redakčním systémem.


logo EU logo MMR

Kalendář akcíZOBRAZIT

Mapová aplikace našeho města (Mapotip)

logo-munipolis


logo-jihostroj logo-engel logo-eon logo-sdh-velesin logo-pratelevelesina logo-hradynamalsi logo-cevak logo-pomalsi logo-maspomalsi logo-sosvel logo-koupaliste